Poszukujemy partnerów do działania w firmie marketingu sieciowego - Kliknij start

Firma PM – Internetional została założona w 1993 roku. Pierwszy suplement diety FitLine został wprowadzony w 1995 roku. Założycielem firmy jest Rolf Sorg. W 1993 roku założył firmę P.M. Cosmetics GmbH, która jest poprzednikiem obecnej PM – International AG.

Byli wiele razy nagradzani, np. jedenaście razy z rzędu byli wybierani przez Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu do grona „TOP 100”. Jest to ranking stu najbardziej innowacyjnych firm niemieckich średniej wielkości.

Jest to jedna z największych europejskich firm, które działają w obrębie marketingu bezpośredniego. Działa w zakresie zdrowia, wellnes i urody. W ponad 40 krajach rozprowadzają suplementy diety i kosmetyki. Siedziba główna firmy znajduje się w Luksemburgu.

Jak zostać partnerem PM – International?

Jeśli interesuje cie dodatkowy dochód zapraszam do wypełnienia formularza. Skontaktujemy się wysyłając mail, w którym przedstawimy kolejne etapy działania.
Każdy może zostać partnerem PM – International. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i zarejestrować się poprzez kliknięcie przycisku „Zarejestruj się teraz”. Zgłoszenie potwierdza się poprzez złożenie zamówienia w ciągu 30 dni. Jeśli zamówienie nie zostanie złożone w ciągu 30 dni, to zgłoszenie zostanie automatycznie usunięte.

Dodatkowe korzyści

Z bycia partnerem PM – International wynikają dodatkowe korzyści. Można dostać samochód firmowy, z którego możemy korzystać prywatnie. Osoby, które pracują na własny rachunek mają możliwość leasingu samochodu od jednego z dealerów, którzy biorą udział w programie. Firma może pokryć część, a nawet wszystkie raty leasingu, zależy to od pozycji w Planie Marketingowym.

Dystrybutorzy mogą także wyjechać na wakacje całkowicie za darmo. Aby skorzystać z takiej podróży, należy osiągnąć określoną pozycję w Planie Marketingowym.

Wraz z firmą Allizanz opracowali Program Emerytalny. Po osiągnięciu określonej pozycji w Planie Marketingowym i za pośrednictwem PM – International można zbierać pieniądze na dodatkową emeryturę. Firma pokrywa połowę składek.

Dystrybutorzy na całym świecie mogą skorzystać z programów szkoleniowych. Można poznać na nich wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

FitLine – suplementy diety

Seria FitLine to suplementy diety, które pomagają utrzymać zdrowie, a także sprostać wyzwaniom życia codziennego. Dzięki nim można wzmocnić odporność, serce i układ krążenia. Wpływają również na skórę, włosy i paznokcie.

Ta seria składa się z:
– optymalnej suplementacji,
– podstawowej suplementacji,
– Weight Management,
– produktów sportowych,
– produktów specjalnych.

BeautyLine – kosmetyki

W serii tej znajdują się kosmetyki, które zawierają naturalne składniki. Dzięki nim można utrzymać zdrową i świeżą skórę.

Można tu znaleźć:
– BeautyLine med.,
– Anti – Aging,
– Balancing,
– Sensitive,
– Cleansing,
– Bodycare,
– Men,
– Zestawy.

Technologia NTC

NTC to inaczej natychmiastowy transport, dzięki nanomicelizacji, każdego składnika do komórki. W badaniach wykazano, że składniki produktów PM – International docierają do komórki w pięć minut. Dzięki NTC pełnowartościowe substancje docierają szybko do naszego organizmu.

Na koncepcję NTC składa się:
1) regeneracja i rewitalizacja jelit,
2) płynna forma przyswajania,
3) zawartość skutecznych antyoksydantów,
4) specjalne kombinacje biokatalizatorów,
5) optymalna wartość pH,
6) krótki czas pobytu w żołądku,
7) proporcje składu,
8) micelizacja witamin rozpuszczalnych w tłuszczach

Seria FitLine zawiera koncepcję transportu substancji odżywczych, czyli NTC. Dzięki temu substancje są dostarczane tam, gdzie są potrzebne, ale też wtedy, gdy są potrzebne. Ta koncepcja została również wykorzystana w serii BeautyLine. Dzięki temu szybko można poczuć, że nasza skóra rozluźnia się i regeneruje.